Informace o kvalitě Dormisan

Matrace Dormisan jsou vyrobené z pečlivě vybraných materiálů šetrných k životnímu prostředí, které jsou přizpůsobené potřebám moderního člověka. Na výběr máte několik druhů matrací, které vynikají mimořádnou kvalitou a cenovou dostupností. Matrace Dormisan  jsou kombinací moderních technologií a nejvyšší kvality a budou vám sloužit po mnoho let.

Matrace s jádrem z paměťové pěny se dokonale přizpůsobí tvaru těla a jeho teplotě a uvolňuje napětí. Jakmile povolí tlak vyvíjený na tělo podložkou, zlepšuje se krevní oběd - tělesné tekutiny mohou volně proudit tělem, aniž by zatěžovaly kapiláry. Matrace z paměťové pěny je proto zvláště vhodná pro osoby trpící bolestmi zad, krku, kyčlí apod. Má uklidňující účinky v těhotenství a na ty, kdo se v noci často převracejí.

Paměťová pěna je vyrobená z viskoelastické pěny s otevřenou buněčnou strukturou. Na rozdíl od jiných pěn, je hustší a je citlivá na teplotu. To znamená, že se díky své jedinečné struktuře dokonale přizpůsobí tvaru a váze těla a jakmile tlak povolí, vrátí se do svého původního tvaru. Zároveň se přizpůsobuje tělesné teplotě tak, že během spánku necítíte povrch matrace, ale jen nekonečné pohodlí.

Paměťová pěna je příliš měkká, aby mohla být použitá na celou matraci, proto se k ní přidávají tvrdší materiály, které zajišťují správnou oporu těla a ergonomickou polohu páteře. Obvykle bývá tímto materiálem pružný a odolný Ecocell®.

 
 
SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Svět matrací | Matrace Materasso a Mabo TOPlist